بنام خداوند لوح و قلم              حقیقت نگار وجود و عدم

خدایی که داننده راز هاست       نخستین سرآغاز آغازهاست

سلام من هادی رحیمی نژاد هستم. فارغ التحصیل مهندسی شیمی بعد از سال ها کار در صنایع مختلف بدلیل تورم و مشکلات مالی در کارخانجات و مهمتر اینکه عدم پرداخت بموقع حقوق و مزایا بعد از مدتی از شغل هایم انصراف می دارم و برای استخدام و درآمد بالا مجددا مکانیک موتورهای دریایی خوندم و الان ۷ سال است که در کشتی رانی ایران شرکت کشتی رانی والفجر بعنوان مهندس مشغول خدمت هستم. شغلم رو بدلیل داشتن هیجان و نیز علاقه ام به مکانیک بسیار دوست دارم ضمنا حقوق و مزایا در شرکت های کشتی رانی بسیار بالا بوده و از امنیت شغلی بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد. عرض خیر مقدم و شادبادش دارم خدمت شما جویای کار محترم که در حال حاضر در جستجوی شغلی مناسب و با در آمد بالا هستی و یا اینکه شاغلی ولی دوست داری شغلی داشته باشی که از نظر درآمد و دریافتی ها شما را ملزم به تغییر شغل سابقتان نماید.

برای ورود به کشتی رانی و شغل های متنوع با درآمدهای عالی چه باید کرد؟

بسی خوشنودم که توفیق تالیف و جمع آوری مجموعه با نام (پکیج آموزشی و راهیابی تضمینی به کشتی رانی سازمان بنادر و دریانوردی در شرکت های زیر مجموعه آن را داشته ام در این مجموعه من تمامی تجربیات شخصی و کاری خویش و نیز تحقیقات جامع و کاملی گردآوری نموده ام تا به نیاز منطقی و اساسی زندگی شما که همانا داشتن شغل مناسب و در حد عالی است پاسخ داده باشم. این پکیج شامل تمامی روشهای ناب و تاپ است که حاصل بیش از ۷ سال تجربه رفاه و امنیت شغلیست کاری و شخصی ام می باشد. دوستان عزیز می دانید که افراد موفق همانند، سایر مردم زندگی معمولی داشتند اما تنها تفاوت آنها با شما دوست عزیزم تشخیص  صحیح نیاز بود و بس آنها طعم بی کاری و بی پولی را چشیده اند و با واقعیت های تلخ زندگی روبرو شدند. از فکر کرایه خانه.. خرج تحصیل – خرج همسر و فرزندان و هزینه های دیگر تا صبح پلک روی پلک نگذاشته اند اما در یک لحظه تصمیم گرفتند و بهترین را خواسته اند نیاز را درست تشخیص دادند و برای پاسخ به آن تصمیم و خواسته خود را عملی نموده اند. وقت صرف نموده اند برای هدف خود اما قبلش مطالب رایگان سایتم را دقیق مطالعه نمایید تا با آگاهی اقدام نمایند.

گام به گام با ما همراه شوید تا درنهایت به لطف خدا شغل دلخواه با درآمد عالی را صاحب شوید.

استخدام در سازمان بنادر و دیانوردی و پی بردن به اصول و روشهای راهیابی به مشاغل بسیار متنوع دریا نوردی شرکت های زیر مجموعه شما را در مسیر درست رسیدن به موفقیت رفاه استقلال مالی قرار می دهد. مشاغلی که از نظر سطح درآمد و رفاه و تنوع و هیجان قابل مقایسه با هیچ شغل دیگری نخواهد بود. آیا تا به امروز به حقوق حداقل ۵ میلیون تومانی در ماه فکر کرده اید؟حقوقی که تنها در بدو ورود شما به کشتی رانی و دریا نوردی به شما پرداخت می شود آنهم بدون داشتن تجربه و در بدو استخدام و تنها پس از گذراندن حداقل ۳ ماه و حداکثر ۴ ماه دوره های لازمه در موسسات و آموزشگاه های دارای مجوز از سازمان بنادر و کشتی رانی و دوره های یک ساله برای افسران با حقوق بالای ۲۰ میلیون بدلیل تاکید اینجانب برای مطالعه پیوسته مطالب رایگان سایت و نهایتا خرید و مطالعه این پکیج و استفاده از روشهای مشروحه ورود به این مشاغل تضمینی بودن شغل شما پس از انتخاب و اتمام دوره دلخواه شما و در نهایت امنیت شغلی و رفاه شماست این پکیج که بصورت فایل های دانلودی بعدا در اختیار شما قرار داده می شود. طی سال ها تجربه و همکاری با کشتی رانی به تدریج تهیه و تکمیل شده است. امید که در سایه لطف ازلی و ابدی خداوند هیچ هموطنی شرمنده خود و خانواده خود نگردد شادی و آرامش و رفاه و استقلال مالی همیشه همراه زندگیتان باشد. امین.

هدف از ایجاد وب سایت دریانوردان

هدف اینجانب هادی رحیمی نزاد از طراحی این وب سایت آشنایی عموم  عزیزان علاقمند به رشته دریانوردی- کشتی رانی یا رشته های مرتبط سازمان بنادر به علاقمندان به استخدام و نحوه ورود به این شغل و در نهایت خدمت رسانی علمی بصورت کاملا رایگان به همه عزیزان مشاغل در رشته دریا نوردی یا سایر رشته های مرتبط با کشتی، دریا، سازمان بنادر و دریانوردی یا عزیزانی که جویای کار در تمامی زمینه های ذکر شده فوق می باشد.

دریانوردی دانش و مهارت شناور بودن و ناوبری و جهت یابی بر روی دریاها، اقیانوس ها می باشداشخاصی که به این حرفه می پردازند دریانورد نامیده می شوند. برای دریانوردی،مهارت و رشته های مختلفی برای یک دریانورد لازم است که برخی از آنها عبارتند از: ۱-ناوبری۲-هواشناسی۳-مهندسی کشتی و کار با موتورهای دریایی۴-کار با انواع طناب ها و گره ها ۵- کشتی رانی ۶-عملیات بندرگاهی  ۷- آشتی نشانی ۸- ایمنی و نجات

خدمت شما جویای کار محترم که در حال حاضر در جستجوی شغلی مناسب و با درآمد بالا هستی و یا اینکه شاغلی ولی دوست داری شغلی داشته باشی که از نظر درآمد و دریافتی ها، شما را ملزم به تغییر شغل سابقتان نماید. بسی خوشنودم که توفیق تالیف و جمع آوری این مجموعه با نام (پکیج آموزشی راهیابی تضمینی به کشتی رانی، سازمان بنادر و دریا نوردی و شرکت های زیر مجموعه آن) را داشته ام. در این مجموعه من تمامی تجربیات شخصی و کاری خویش و نیز تحقیقات جامع و کاملی گردآوری نموده ام تا به نیاز منطقی و اساسی زندگی شما که همانا داشتن شغل مناسب- در آمد- رفاه و امنیت شغلیست، پاسخ داده باشم.

این پکیج شامل تمامی ورشهای ناب و تاپ است که حاصل بیش از پنج سال تجربه کاری و شخصی ام می باشد. دوستان عزیز می دانید که افراد موفق همانند سایر مردم زندگی معمولی داشتند اما تنها تفاوت آنها تشخیص صحیح نیاز بود و پس آنها طعم بی پولی را چشیده اند و با واقعیت های تلخ زندگی روبرو شدند. از فکر کرایه خانه –خرج تحصیل- خرج همسر و فرزندان و هزینه های دیگر.. تا صبح پلک روی پلک نگذاشته اند اما در یک لحظه تصمیم گرفتند و بهترین را خواسته اند. نیاز را درست تشخیص دادند و برای پاسخ به تصمیم و خواسته خود را عملی کردند.

پی بردن به اصول و رشهای راهیابی به مشاغل بسیار متنوع دریانوردی، استخدام در سازمان بنادر و دریا نوردی و شرکت های زیر مجموعه شما را در مسیر درست رسیدن به موفقیت، رفاه، استقلال مالی قرار می دهد. حال من با کمک خودتان می خواهم شما را در شرایطی قرار بدهم که بتوانید از مسیر فرعی بیکاری و یا کار نیمه وقت به جاده اصلی اشتغال- موفقیت و رفاه هدایت شوید. هدف از این پکیج آموزش راز و رمزهای ورود به مشاغلیست که در آن حقوقتان به دلار پرداخت می شود یا به ریال یا تلفیق از هر دو این روشها در هیچ جایی یا توسط هیچ کسی توضیح داده نشده است هرگز فراموش نخواهم کرد سالهایی را که با وجود داشتن مدارک دانشگاهی، علمی و کاربردی و تواناییهای فردی شغلی نتوانستم پیدا کنم و همیشه از زمین و زمان هم مینالیدم چون در آن سال ها کسی شیوه های استخدام تضمینی در کشتی رانی ، سازمان بنادر و شرکت های تابعه را بصورت مدون گردآوری ننموده و آنرا همه گیر نکرده است. توجه داشته باشید نیازها در حال تغییر ند و شما برای بقا و تداوم زندگی باید هر لحظه و همیشه امنیت شغلی داشته باشید و به جرات عرض می کنم تنها نیازی که همیشه وجود خواهد داشت کمبود نیروی انسانی در کشتی رانی و سازمان بنادر است.