خلاصی از بیکاری ، تجدید نظر در شغل
۱
Avatar

 حقوق یک دریانورد

آیا تا به امروز به اشتغال و حقوق حداقل ۵ میلیون تومانی در ماه فکر کرده اید، حقوقی که تنها در بدو ورود شما به کشتی رانی و دریا نوردی به شما پرداخت می شود آنهم بدون داشتن تجربه و در بدو استخدام و تنها پس از گذراندن حداقل دو ماه و حداثکر ۶ ماه دوره های لازمه افراد بیکار و جویای شغل و دستمزد عالی در موسسات و آموزشگاه های دارای مجوز از سازمان بنادر و کشتی رانی این حقوق از روی ۱۵ دلار برای ورودی های کم تجربه شروع می شود.

بر اساس تجربه و سابقه برای مراتب بالاتر تا روزی ۱۳۰ دلار نیز خواهد رسید که البته حقوق ریالی را هم می بایست به آن اضافه نمایید که آنهم در حدود دو سال قبل رقمی در حدود ۲٫۵ میلیون تومان می باشد جویای کار محترم تفاوت را احساس کرده اید؟ من این مژده را به شما خواهم داد که از همین اکنون که در حال مطالعه این مقاله ارزشمند در مورد اشتغال و حقوق هستید رسما خودتان را طرف مدت حداکثر ۶ ماه آینده پس از گذراندن دوره های لازمه شاغل در مشاغل کشتی رانی و دریا نوردی و یا سازمان بنادر و دریا نوردی بدانید. البته لازم است بدانید از این مدت شش ماه حدودا دو ماه آن صرف انجام مراحل ثبت نام و تکمیل پرونده و انجام مصاحبه و تحقیقات محلی و اخذ نتیجه نهایی پذیرش فارغ التحصیلان دوره خواهد شد.

این زمان بسته به شغل و دوره مورد علاقه شما کمی کوتاه تر و یا کمی طولانی تر خواهد بود. شاید بپرسید هزینه های دوره چی؟ در جواب عرض میکنم دو برابر هزینه هایی که کردید نهایتها ماه دوم استخدام در کشتیرانی شما به دریافت اولین حقوق دزیانوردی ثابت و دستمز شما جبران خواهد شد. فرصتی که با مطالعه و تهیه این نرم افزاری استخدام تضمینی بدست خواهید آورد به معنای خلق ک راهکار جدید و جالب در جهت استفاده شما از منابع بینهایت مهم و ارزشمند دریانوردی و مشاغل واسطه در سازمان بنادر و دریا نوردی می باشد

در یک جمله کوتاه می شود گفت آرامش رفاه و امنیت شغلی و استقلال مالیست. هدف مدیریت سایت دریا نوردان در ابتدا آموزشهای اولیه ای می باشد که شما با خواندن محتوی های مهم سایت دریا نوردان در مورد بیکاری، اشتغال، دریا و دریا نوردی و پکیج نرم افزاری که توسط مدیریت طراحی و در حال تکمیل نهایی است با دید باز و کاملا با آگاهی کامل از بیکاری نجات پیدا می کنید و یا از شغل فعلی خود که راضی نیستید خلاص می شوید.

1

  1. Avatar download دی 4, 1399 پاسخ

    My relatives always say that I am wasting my time here at net, however I know I am getting familiarity everyday by reading thes fastidious content. Daniela Basile Massimo

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی
0

بالا

X